![Σταυρούλα Τερτίπη | Click to Therapy](https://s3.eu-west-1.amazonaws.com/ctt-consultants-prof-images/8a8082677cc8911d017d4c11699302a0/20231212141442-a72a44b5-b308-4903-9786-8b0475304313.jpg)
Σύντομο βιογραφικό
Ονομάζομαι Σταυρούλα Τερτίπη. Αγαπώ τη δουλεια μου ως ψυχολόγος-ψυχοθεραπεύτρια, πάνω στην οποία δε σταματώ να εκπαιδεύομαι και να εξελίσσομαι. Στόχος μου είναι να παρέχω το κατάλληλο πλαίσιο έτσι ώστε ο θεραπευόμενος μου να έρθει σε επαφή με όλες τις πλευρές του ψυχισμού του και να τις κατανοήσει. Η θεραπευτική σχέση για εμένα εμπεριέχει την πραγματική ακρόαση, την αποδοχή και την κατανόηση της εμπειρίας του ανθρώπου που σε εμπιστεύεται και είναι το θεμέλιο της διαδικασίας θεραπείας.
Περιοχές εξειδίκευσης
Άγχος-Στρες
Σχέσεις
Ψυχοσωματική
Αυτοανάπτυξη
Τραύμα
Διατροφικές διαταραχές
Η επιλογή ψυχολόγου είναι το πιο σημαντικό κομμάτι της θεραπείας
Θα σε βοηθήσουμε να βρεις τον ψυχολόγο που σου ταιριάζει. Το 92% των πελατών μας συνεχίζει με τον Ψυχολόγο που τον ταιριάξαμε. Κλείσε την πρώτη σου online συνεδρία γνωριμίας δωρεάν!